ÖNEMLİ UYARI : (IP KONTROLLÜ ÜYELİK GÜVENLİĞİ)

Giriş yaptığınız üyelik bireysel olarak sadece 1 (bir) kişilik kullanıcının kullanımı içindir. Üyeliklerimiz kurumsal değil kişiseldir. Giriş yapıldıktan sonra aynı kullanıcı adı ve şifre ile başka bir IP numaralı kullanıcı girişi yapılırsa üyeliğiniz otomatik olarak BLOKE olur. Lütfen şifrenizi paylaşmayınız. Üyeliğinizi giriş yaptıktan sonra “GÜVENLİ ÇIKIŞ” yaparak başka bir yerde, başka bir bilgisayarda kullanmanızda sakınca yoktur. Şifrenizi ailenizden biri kullansa dahi sistem aynı anda birden fazla giriş yapılmasına izin vermeyecektir.

Eğer bu üyelik size ait değilse lütfen “GÜVENLİ ÇIKIŞ” yapınız. Aksi taktirde şifresini sizinle paylaşan gerçek üyenin üyeliği BLOKE olacaktır.


Okudum ve Kabul Ediyorum

Hesap Sahibinin Zarar Görmemesi İçin Çıkış Yapmak İstiyorum

Yardım Merkezi
 

› OKUL MÜDÜRÜ VE OKUL KURALLARI
Kaynakça()  Resim-Sekil()  Tablo()     4 Sayfa  [ Geri Dön ]

Dökümanı İndirebilmek İçin Üye Girişi YapınızHenüz Üye Değilseniz Buraya Tıklayıp Üye Olabilirsiniz
Önemli NotSitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen yardım bölümümüzden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için dosya numarasını mesajınıza ekleyiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No : 153233 - Dosyanın Siteden Kaldırılması İçin Buraya Tıklayınız

İçerik OKUL MÜDÜRÜ VE OKUL KURALLARI

SORU-1 Müdürün okulda ki çalışmalarla ilgili başlıca amaçları nelerdir?

Okulda ki genel amaç Türk Milli Eğitiminin genel hedefleri doğrultusunda vatanına milletine, bayrağına bağlı teknolojinin bütün imkanlarını kullanan, çağdaş düşünen, ülkesinde de dünyada da genel barışı sağlayabilecek öğrencilerin yetişmesine uygun ortamlar sağlamaktır.

SORU-2 Müdür, okulda ki öğretmenlerden neler beklemektedir?

Okul Müdürü öğretmenlerden; okulun yukarıda belirtilen amaçlarına uygun şekilde hareket etmelerini, her öğrencinin bilgisayarla eğitimini sağlayıp, öğrenciye yönelik yapılacak sosyal faaliyetlerle onların sosyalleşmelerini ve psikolojik olarak daha iyi bir hale gelmelerine yardımcı olmalarını beklemektedir. Örneğin; öğrenciler için satranç turnuvaları, tiyatro gösterileri, gezi programları vb.’lerini düzenlemeleri gerekmektedir.
Bunun yanında öğrencilerin Fen liseleri ve Anadolu liseleri giriş sınavlarına en iyi bir şekilde hazırlanmalarını ve bu sınavlardan iyi derecelerle ayrılmalarını sağlamaları gerektiğini,zaten bu amaçların okul öğretmenleri tarafından en iyi şekilde yerine getirildiğini belirten müdür bey, bu okuldan vasat bir dereceyle ayrılan öğrencilerin gittikleri okullarda derece sınıflarına girdiklerini irdelemektedir.
SORU-3 Müdürün, yeni öğretmenlerin okula ve görevlerine uyum sağlamadaki rolü nedir?
Meslekteki birikim ve tecrübelerini okula yeni gelen öğretmenlere mümkün olduğunca onları kırmadan aktarmaya çalıştığını belirten Okul Müdürüne göre bazı yeni öğretmenler bu durumdan pek hoşnut olmamaktadırlar. Sebebi ise genç öğretmenlerin eski öğretmenlerin bilgi birikimine güvenmemeleri ve onları kendilerini geliştirmemekle suçlamalarıdır. Okul Müdürüne göre de bu düşünce tarzı yeni öğretmenlerin en büyük handikapıdır. Üniversitelerden yeni mezun olup okula gelen öğretmenlerin kendi bilgi birikimlerinin tecrübeli öğretmenlerden daha taze olduğuna inanmalarını doğru bulmayan Okul Müdürüne göre tecrübeli öğretm

Güncel Aranan Ödevler

haklar ve sorumluluklar, termoplastlar, distorsiyon, denızlı, 226, dentrit, erigen, işleyim, seksenlik, muhtarın görevleri, asit baz tuzlar, Dadaist, gatt, gıda makinaları, kongre çeşitleri, korseli, 3 boyutlu olcu aletlerı, 10 kasım ingilizce, plastik sekil verme, savaşım, darbeler, köktürkler, müddetsiz, klasik, adaleli, sükût, faiz politikası, oto klima, açındırmak, saptanış, eklem bacaklılar, duka, azoik, yerleşim, türkiyedeki relikt ve endemik bitkiler, astronomik, korona iletkeni, madde döngüsü, vakti olmak, ittihat ve terakki cemiyeti, hormonlar, alkoller, izohips kullanım alanları, kalp nedir, ultrason nedir, 2525, orman eko sistemi, at sahibine göre kişner, dünya ekonomik krizler, dörder, turgut zaim eserleri, toplumsal değişme, göz emeği, kulak yapısı, pazarlama sunumu, albert, faliyet raporu, hakimane, dokuma makinalarında son gelişmeler, baskın bitki türleri, sütun grafiği, oksijenli ve oksijensiz solunum, aç ayı oynamaz, ağıt, gök bilimi, işi bozmak, öss konuları, 657 kanun sicil, dava adamı, çiftleme, atatürk edebiyatı ve resimler, çocuk gelişimi, kara keme, formatlı, yüzey pürüzlülük, iktisatlı, genellik, istanbul kodu, kare köklü ifadeler, idrar kesesi görevi, temizlikçi, haçlı, atatürks life, elif safak, havanın yararları, büyük günahlar, şahmerdan, türk ressamları, maliki mezhebi, sıkım, sperma ana hücresi, 19 mayıs ilköğretim okulu, ışımak, dil işlevleri, veli toplantı tutanağı, türkiyede sıcak su akıntıları, redüktör projesi, kümelerle ilgili sorular, balon çeşitleri, şad olmak, bes hececıler ve saırlerı hakkında bılgı, güneyli, cümle türleri, protista alemi, ataturk life, kompanzasyon proje, yudumluk, kahrolsun!, temel yönetim becerileri, soyağacı, 2000 yılı öss soruları, nitelikli eğitim, gökyüzündeki mor bulutlar, gruplanma, varyant, oklu kirpi, taret, bükülü, türkçe ile ilgili, çizilmek, kan nakli, akçiğer, cumhuriyetçilik, ebruculuk, ahir vakit, mors, parisin tarihi, bayrak hakkında, meşk vermek, kök hücre nakli, mümteni, alaşım, kavisli, icra müdürlüğü soruları, besin gurupları, simpleks yöntemler, türkiyedeki su gücü, kenarortay soruları, kefen, fiilen, Sumerolog, muhasebe hesap planı, dil kirliliği, konut dokunulmazlığı, bemol, boylu boslu, atatürkün önderliğinde ölçü birimleri, nevzat, morarmak, başkentler, metrekare, atık yönetimi, artuklular, ölçülen, sömürü, gliserin eldesi, dişi klişe, bağcılık, denklem çeşitleri, osmanlı döneminde aydın ili, muntazır, dağ aslanı, şalak, hard times, edmondo do amicis, Germanist, kayaçların aşınmasıyla oluşan, ışık enerjisi, saman, araba motorları, blok diyagram çizimleri, amaç yol teorisi, içilebilen su kaynaklari, satş, alacak, haklarımı öğreniyorum, keltler, ziya paşa, av, pipet ile, düzyazı türleri, bacak kadar, atatürkün ölçüleri, ardışıklık, arşınlama, suna gibi, dogal afetler, modern istihdam teorisi, dik silindirin özellikler, akışma, kopolimer, bana sırtını dönme, canlıların büyüme aşamaları, pazarlamacı, elamlılar, kazma diş, calı kuşu, yaprak dökümünün konusu, timur,