ÖNEMLİ UYARI : (IP KONTROLLÜ ÜYELİK GÜVENLİĞİ)

Giriş yaptığınız üyelik bireysel olarak sadece 1 (bir) kişilik kullanıcının kullanımı içindir. Üyeliklerimiz kurumsal değil kişiseldir. Giriş yapıldıktan sonra aynı kullanıcı adı ve şifre ile başka bir IP numaralı kullanıcı girişi yapılırsa üyeliğiniz otomatik olarak BLOKE olur. Lütfen şifrenizi paylaşmayınız. Üyeliğinizi giriş yaptıktan sonra “GÜVENLİ ÇIKIŞ” yaparak başka bir yerde, başka bir bilgisayarda kullanmanızda sakınca yoktur. Şifrenizi ailenizden biri kullansa dahi sistem aynı anda birden fazla giriş yapılmasına izin vermeyecektir.

Eğer bu üyelik size ait değilse lütfen “GÜVENLİ ÇIKIŞ” yapınız. Aksi taktirde şifresini sizinle paylaşan gerçek üyenin üyeliği BLOKE olacaktır.


Okudum ve Kabul Ediyorum

Hesap Sahibinin Zarar Görmemesi İçin Çıkış Yapmak İstiyorum

Yardım Merkezi
 
abone ol


› GÜVENER İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ LİMİTED ŞİRKETİ ANA SÖZLEŞMESİ
Kaynakça()  Resim-Sekil()  Tablo()     3 Sayfa  [ Geri Dön ]

Dökümanı İndirebilmek İçin TıklayınızHenüz Üye Değilseniz Buraya Tıklayıp Üye Olabilirsiniz
Önemli NotSitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen yardım bölümümüzden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için dosya numarasını mesajınıza ekleyiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No : 147134 - Dosyanın Siteden Kaldırılması İçin Buraya Tıklayınız

İçerik GÜVENER İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ LİMİTED ŞİRKETİ ANA SÖZLEŞMESİ
KURULUŞ

Madde 1-
Aşağıda adları, soyadları, ikametgahları ve uyrukları yazılı kurucular arasında Türk Ticaret Kanununun Limited Şirketlerin kurulması hakkındaki hükümlere göre şirket teşkil edilmiştir.
a-COŞKUN BÜYÜKBAŞ T.C.UYRUKLU
KEMAL ÖZ MAH.ŞEREF CAD.KABADAYI APARTMANI NO: 13
UŞAK
b-GÜLSEN YÜKSEL T.C UYRUKLU KUMLUGEÇİT EML. KONUTLARI B l: A D:3
UŞAK
c-VİLDAN VAROL T.C UYRUKLU
FATİH MAH. ADNAN KAHVECİ CAD KAKTÜS SOK.NO:6/11
UŞAK
d-ZÜBEYDA KANAT T.C UYRUKLU ŞAHİN MAH.KAMELYA SİTESİ NO:5/12
UŞAK

ŞİRKET ÜNVANI

Madde 2-
Şirketin unvanı GÜVENER İNŞAAT ve İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ dir.
AMAÇ VE KONU
Madde 3-
Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır.
a-Temsilcilik, komisyonculuk, acentalık, toptancılık ve bayiliklerini yapmak. Bunların ithalat, ihracat, taahhüt ve pazarlamasını yapmak.
b- İş konuları ile ilgili fabrika, atölye ve tesisler kurmak ve işletmek, bunun için her çeşit makine, teçhizat, yedek akçe, hammadde ve malzemeyi kısmen ve tamamen üretmek, satın almak, ithal ve ihraç etmek, satmak, pazarlamasını yapmak, mamul ve yarı mamul olarak ihraç ve ithal etmek, fason olarak işlemek ve işletmek.
c-İş konuları ile ilgili olarak satış yeri, büro, mağaza, depo, teşhir yeri, şube gibi yerler açmak, işletmek, kiraya vermek, devir almak, devir etmek.
d-Bu amaçlan gerçekleştirmek için yerli ve yabancı sermaye ile işbirliği yapmak.
e-Şirketin amacı ile ilgili olarak her türlü sınai, ticari, mali ve sair alakalı ve lüzumlu bilcümle muameleleri girişmek, bu muameleleri ve işleri icra etmek, aynı suretle kurulmuş veya kurulacak şirketlerle irtibat kurmak ve yasalarla verilmiş bilcümle yetkileri kullanmak.
f-Şirketin amacıyla ilgili olarak marka, ihtira beraatı veya diğer her türlü sınai mülkiyet haklarını elde etmek, devir almak, devir etmek, ferağ vermek ve bunlar üzerinde lisans know-how anlaşmaları yapmak.
g-İştigal konusu dahilinde yurt

Güncel Aranan Ödevler

ölmez oğlu, izafiyet, eğitimde yeni sistem, sanayi devri, pahalanma, nehiy, haberleşme hakkında bilgi, dizin, muhasebenin fonksiyonları, muallimlik, grandi, kopek, huysuz, 1.sınıf hayat bilgisi, pırasa, uluslararası terörizm, safra atmak, eyyup, öksürmek, Romanyalı, islam piyes, şelat, dakik, aşkı muhammes, kapanık, tedvir, eksilen, cnc torna, gsm staj, tefarik, demirin tarihi, orası, arch, edebiyat sosyoloji ilişkisi, nasırlaşma, hz .haticenin hayatı, şıkırtı, vatandaşlık askeri güç, 248, peştemallı, kilim desenleri, azdırmak, timurlular, vida çekme, cadılık, h.z hut hayatı, duvarcılık, türkiyedeki su gücü, gidip gelme, fevkalbeşer, aydın ayan, kaymak takımı, sakatlık, past perfect tense, rakamlar, akrobat, tbmm nin görevleri, ileri, atatürk ve 19 mayıs, doğal sayıların tarihçesi, peyami, her karşı tarafın bir karşı tarafı vardır, kurşun, şemsettin sami, dahil, 19 mayıs şiirleri, 2. sınıf turkce gunluk ders planı, evlendirme, öd dışı, raket, devlet sektörü ve özel sektör arasındaki farklar, sesçi, aruz, 3. tercih, mizaçlı, ip atlama, liderlik tipleri, kapadokya, bride price, iletişim engelleri ve aşma yolları, adese, rejisör, askeri alanda gelismeler, engellemek, yer bulmak, arnavutluk, olamaz, okul veli toplum isbirligi, döllenmesiz, olimpiyat rekorları, yanlış, özgürlüklerimiz, yüzey ölçümleri ve hacim, muhteviyat, kaşeksi, serbest basınç deneyi, kakule, cari stok, frit, bindi, hacim hesaplamaları, adsorpsiyon, meşguliyet, oldu, paslanmaz çelik, reis bey, mil, inkilap tarihi, spikerlik, çiğnetmek, su kirliliği slayt, en küçük yayılım algoritması, rönesans dönemi ressamları, adenozintrifosfat, bilgisayar staji, fiili bozuk, optik aynalar, canlılarda bor, galile, alt olmak, büyük yanardağların özellikleri, yönetimde yürütme, balkanlar politikası, asit, elektro motor kuvveti, metre ve santi metre, eşey, pişirme, ruam, 5. sınıf besinler, çimento, gölge oluşumu, aqa, olumlu sorgulama, ilkten, mermer uretım fabrıkası ınceleme, 10 kasım 1938, madde kavram haritası, 1914 ve 23 nisan 1920 arasında, elektrokimyasal pil, liman yönetimi, 1050 sayılı kanun, ampirist, atatürk ilkelerine sahip çıkmak, beden eğitiminde ders planı, bilgisayar final, yag bozulması, tanrilar ve generaller, yerleşme ve seyahat özgürlüğü, eylül özeti, hangi batı, sekizlik, süzmek, mold design, kriket, 18.yüzyıl, avrupa, tabutluk, deha, hedef pazar seçimi ve bölümlendirme, gayz, özgeci, gezi nedir, yavaşa, siyasal taslama, ezici, rebabî, özümseme, işi pişirmek, defterin yapılışı, denk düşmek, ikraz etmek, lal masalları, sıfırın tarihi, terfi etmek, dil atlası, rugby, bilgisayar formatlama, farabi nin mantık çalışmaları, etek kiri, hinterland analizi, 17.yüzyıl dünya, kalite çemberi, kişi hak hürriyet ve sorumlulukları, sağlık hizmetleri, tel tel, 1. dereceden 2 bilinmeyen denklemler, çanakkale şiiri tema, reform nedir, ekosistemler neden bozuluyor, talaşsız sekillendirme, ara sınavı, register, tetiklik, 1.mahmut, çizgi nedir, nereye yüreğim, vicudumuz, sabır, teşne olmak,